Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

wtorek, 6 sierpnia 2013

The Versatile Blogger Award

   Jako, że ostatnio nie byłyśmy w komplecie, zwlekałysmy ze wszelkiego rodzaju zabawami, ale postaramy się to nadrobić. Dziś zajmiemy się The Versatile Blogger Award. Nominację dostałyśmy od Darii z bloga Nasz Książkowir za co dziękujemy. :) Musimy przyznać, że podanie kilku faktów o sobie jest strasznie ciężkie, ale mamy nadzieję, że podołamy. Nominacje? Jesteśmy na to zbyt leniwe. :P

Asia
1. Czasami płaczę w samotności bez powodu, a potem śmieję się nad swoją głupotą.
2. Wiedzą wprawdzie o tym moi znajomi i rodzina, ale puszczę to w świat. Kocham psy i koty, ale sama mam już swój typ. Buldog angielski, jeśli chodzi o psa. Oraz sfinks kanadyjski jest chodzi o kota.
3. Mam tendencję do nadawania ksywek ludziom. Oczywiście rymujących się z ich imieniem.
4. Chciałam zostać architektem, ale do szału doprowadzały mnie 4-godzinne zajęcia z rysunku architektonicznego. Cierpię chyba na nadpobudliwość ruchową, bo nie jestem w stanie tyle wysiedzieć.
5. Nie przepadam za książkami uważanymi za klasykę polskiej literatury. Won z "Panem Tadeuszem", "Krzyżakami" czy "Dziadami".
6. Język francuski i rosyjski są dla mnie najpiękniej brzmiącymi.
7. Mam słabość do brodatych, rudych Brytyjczyków.
Alicja
1. Nie lubię niedokończonych serii książkowych! Zawsze mam tak, że jeśli zacznę czytać jakiś cykl, choćby mi się nie podobał, a miał milion pięćset sto dziewięćset tomów to i tak to wszystko przeczytam. Nie lubię tak zostawiać książek, co przekłada się również na nielubienie niedokończonych spraw wszelkiego rodzaju.
2. Mam tak stary Atlas Świata, że jest w nim jeszcze Jugosławia, a walutą obowiązującą w Niemczech jest marka niemiecka. Są tam pewnie jeszcze inne śmieszne stare informacje, jednak te sama znalazłam :)
3. Kocham sagę "Zmierzch" Stephenie Meyer i nic tego nie zmieni. Wszyscy się mogą ze mnie śmiać i mnie przez to nie lubić, ale to ich sprawa. Ja kocham tę serię całym moim sercem!
4. Jeśli chodzi o Pretty Little Liars to wolę serial o książki! Jednak wersją papierową nie gardzę. To wolę oglądać niż czytać.
5. Lubię się uczyć i chodzić do szkoły! Zaczęło się to wprawdzie u mnie dopiero na początku tego roku szkolnego (tak mniej więcej), ale tak jest. Naprawdę to lubię.
6. Uczyłam się języka szwedzkiego i mam nadzieję, że w tym roku szkolnym będę to kontynuowała.
7. Mam wiele kont na milionach portali społecznościowych, ale z nich nie korzystam. Większość, jeśli pamiętam gdzie są i pod jaką nazwą figuruję staram się usuwać, jednak marnie mi to idzie :)

Tak więc serdecznie dziękujemy jeszcze raz za nominację. Możecie w komentarzach podawać fakty o sobie, gdyż chętnie dowiemy się czegoś więcej o naszych czytelnikach! :)

3 komentarze :

  1. Również nie znoszę niedokończonych serii książkowych! Niby nie ma to dla mnie znaczenia, jeśli nie wydadzą w naszym kraju, bo wtedy kupuję po angielsku, ale mimo wszystko...

    OdpowiedzUsuń
  2. Rudzi, brodaci Brytyjczycy są najprzystojniejsi :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Każdy klasyk polskiej literatury to dla mnie przekleństwo! Takie lektury wcale nie zachęcają do czytania.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka