Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

niedziela, 27 maja 2012

III Warszawski Kiermasz Książki

   Kilka zdjęć z III Warszawskiego Kiermaszu Książki, który odbył się w Warszawie na Rynku Mariensztackim w dniach 26 - 27 maja. Razem z siostrą miałyśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu. Niestety tylko jeden dzień.

   O kiermaszu dowiedziałyśmy się od naszego taty, który lubi takie wydarzenia. Nie żebyśmy nie lubiły takich wydarzeń, ale ze względu na koniec roku dla mnie i dla Ali, nie miałyśmy czasu zainteresować się dokładniejszymi szczegółami wydarzenia.

   Było wiele wydawnictw, antykwariatów, które ja osobiście uwielbiam, oraz wiele ciekawych spotkań. Między innymi można było nauczyć się rysować komiksy.

  Przepraszam za ilość zdjęć, lecz byłam tak zaabsobowana przeszukiwaniem płyt winylowych, starych książek oraz rozglądaniem się na wszystkie możliwe strony, że zapomniałam o robieniu zdjęć.   No i oczywiście na koniec musiała być kawa. :)

11 komentarzy :

 1. Ja jeszcze nigdy nie miałam okazji być na targach książek. Ubolewam nad tym niezmiernie i mam nadzieję, że przy najbliższej okazji (za rok? :D) to zmienię :)
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz koniecznie nadrobić :) Kiermasze i targi pojawiają się co jakiś czas, w zależności kto jest organizatorem :) Więc niekoniecznie będziesz musiała czekać aż rok. Jeżeli będziesz miała okazję być w Warszawie to mogę ci polecić odwiedzenie Cmętarzyska Zapomnianych Książek na Bemowie. Jeżeli będzie potrzebny przewodnik to służę pomocą :)

   Usuń
 2. Zazdroszczę! :D U mnie, we Wrocławiu ostatnio była Giełda Książek w bibliotece wojewódzkiej :D Kurczę, taką przypinkę chętnie bym sobie kupiła (mam takie kolczyki, które zrobiła mi moja starościna z roku ^^) <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie bym się przeszła na taki kiermasz;P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale zazdroszczę! Szkoda, że u nas niczego takiego nie organizują....

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że mam tak daleko na te wszystkie targi.. :/ Mam nadzieję, że za rok mi się uda.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sprawa, szkoda, że ja nie mogłam się tam pojawić...

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna sprawa:) Super są te plakietki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czemu ja mieszkam tak daleko!? :( Genialne foty ;D chcę taką plakietkę! ;D
  Serdecznie zapraszam na nowy post:
  http://zirtael-bibliomaniak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Też bym odwiedziła taki kiermasz. Szkoda, że w moim mieście nie organizują takich akcji.
  Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę Ci strasznie. W takich chwilach ubolewam, że mieszkam tak daleko od stolicy :(

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka