Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

niedziela, 13 listopada 2016

Zimowa kolekcja zakładek // Tojko

   
Cześć! Pamiętacie może jak jakiś czas temu dodałam o ten, dokładnie  t e n  post z zakładkami Julii? Tamte były jesienne, wiem, że kochacie jesień i najchętniej zostalibyście w rzeczywistości, gdzie jesieni nie ma końca, ale zaraz się przekonacie, jak piękna może być również zima. Co Wy na to? Pozwolicie mi zabrać się do magicznej krainy (prawie Narnii, ludziska), żeby pooglądać piękne małe arcydzieła, jakie stworzyła Julia? A poza zakładkami macie jeszcze zimowe widoczki, a wiem, że nie u każdego spadł śnieg!

   Jeśli wiecie, lub też nie, może nigdy jeszcze nie mieliście okazji zamawiać zakładek u Julii, to do każdego zamówienia dostajecie właśnie taką małą dziewczynkę i tak właśnie prezentuje się ta w zimowej kolekcji. Jest to odpowiednik tej dziewczynki z dużej zakładki, którą zobaczycie zaraz, ale nim pokażę Wam kolekcję zimową z 2016 roku, to zobaczcie sobie część kolekcji z zeszłego. Też jest mega urocza! Moim faworytem chyba jest renifer, a Waszym?

    Natomiast jeśli chodzi o zimową kolekcję z 2016 roku, to najbardziej moje serce podbił biały lisek! Jest taki cudowny, uroczy i w ogóle nie mam słów, by go opisać. Jednak oczywiście nie chcę umniejszać uroku i piękności innych zakładek, także o nich też wspomnę, bo są naprawdę niesamowite i dopracowane. I ja też już pisałam o tym, że nie mogę pojąć ich świetności i tego, jak Julia dba o wszystkie szczegóły, by cała kolekcja prezentowała się świetnie razem, jak i osobno! 

   Także jeśli szukacie dodatkowego prezentu dla jakiegoś mola książkowego na Święta, to zakładki te będą idealnym pomysłem. Zarówno dla tych młodszych, jak i starszych, dla tych, których Święta są ulubioną porą w roku, jak i dla tych, którzy nie traktują tego aż tak poważnie. Polecam z całego serduszka, bo u mnie cała rodzina się nimi zachwyca! 

Instagram: @tojkoo | DaWanda: tojkocarre | Facebook: Tojko

Dajcie znać, która skradła Wasze serce i czy planujecie komuś sprezentować takie cudeńka na Święta? 

Trzymajcie się!
Alicja 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka