Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

środa, 2 listopada 2016

Magia jesieni na zdjęciach, czyli #październik2k16

   Hejka! Dzisiaj, jako że październik nam się skończył, a listopad dopiero zaczął, przyszła pora na podsumowanie zdjęciowe! W tym miesiącu mimo że nie działo się wiele, to czuję ogromny natłok wszystkiego, to chyba za sprawą studiów, które zaczęłam, ale i tak jestem zadowolona! Mimo że czasu na czytanie jest coraz mniej, to i tak go znajduję i się z tego cieszę i to nawet bardzo.

   Co wydarzyło się w październiku? Poza premierą książki Harry Potter i przeklęte dziecko to raczej nic konkretnego. Może w listopadzie będzie więcej? Cóż, zobaczymy, a tymczasem zapraszam was na podsumowanie zdjęciowe października!

- p a ź d z i e r n i k -

   W tym miesiącu udało mi się w całości przeczytać Dziwne losy Jane Eyre Charlotte Brontë, Miłość za wszelką cenę Louisy Reid, Żonę podróżnika w czasie Audrey Niffenegger oraz Proces Franza Kafki. Dodatkowo jednak przeczytałam znaczną część Szczygła Donny Tartt, około 56% i udało mi się zrobić postęp w Małym życiu, mianowicie taki, że wczoraj je skończyłam, no ale to już listopad, także nie zaliczam tej książki już do października. Tutaj możecie przeczytać o książkach z wyzwania czytelniczego Rory Gilmore, czyli o Procesie, Żonie oraz o Jane Eyre, natomiast recenzja Miłości niedługo pojawi się na kanale, a Małe życie mam już napisane, tylko czeka na publikację. Jestem niezwykle zadowolona ze swojego wyniku, bo mimo studiów i pracy, jaką muszę włożyć w przygotowanie się na zajęcia jest to naprawdę dobry wynik, a przynajmniej moim zdaniem.

   Nie wiem, czy wiecie, ale uwielbiam robić zdjęcia niebu, czego ostatnio nie mogłam doświadczyć przez brak czasu i zawsze, gdy sklejałam posty było mi przykro, że tak mało zdjęć jest z niebem. Ale chociaż w październiku jest ich troszkę więcej (tak mi się wydaje). A wy, lubicie fotografować niebo?

   I teraz przejdę do najfajniejszego wydarzenia, w jakim miałam okazję brać udział w październiku i jest to premiera Harry'ego Pottera i przeklętego dziecka w Księgarni Baczyńskiego, która znajduje się na Warszawskich Bielanach. Tutaj macie cały post w pełni poświęcony temu wydarzeniu, ale muszę jeszcze raz napisać, że było świetnie, niesamowita atmosfera, wprawdzie sporo ludzi, ale na pewno nie było ich tak dużo, jak w Empiku czy w innych księgarniach sieciowych. W poście macie też więcej zdjęć, w dodatku nie sklejonych, więc zapraszam raz jeszcze.

   W księgarni spotkałam się jeszcze z Pawłem z kanału P42, więc już w ogóle było super. Oboje byliśmy Harrymi Potterami, tylko mojej błyskawicy nie widać na większości zdjęć, bo była zrobiona brokatową kredką. Ach, ta miłość do świecących rzeczy. 

    Piosenki, których słuchałam najczęściej w październiku (poza tym na górze macie całą październikową playlistę). Pierwsza z nich to cover zespołu New Hope Club i Jamesa z The Vamps piosenki Closer oryginalnie wykonywanej przez The Chainsmokers i Halsey. Druga to Rough Night Vampsów, której musicie poszukać w internecie, bo nie ma jej na żadnej z płyt, jak i na Spotify. I tak, miałam ostatnio fazę na świąteczne piosenki, zostawmy to bez komentarza i przejdźmy od razu do All Night, również The Vamps, jest to ich nowy singiel. Na początku nie bardzo ta piosenka przypadła mi do gustu, ale teraz mogę słuchać jej 24/7.


Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo kocham snapchatowe filtry! A który jest waszym ulubionym? 


   Koniecznie dajcie mi znać, co sądzicie o takim wplataniu tekstu między niektóre sklejki? Dotyczące książek, które przeczytałam, wydarzeń, na których byłam i takich innych rzeczy? Mi się to całkiem przyjemnie pisało, a i wy, jako że nie dodaję typowych czytelniczych podsumowań, możecie się dowiedzieć chociażby właśnie jakie książki są z jakiego miesiąca (bo często fotografuję coś, co kupiłam, a nie przeczytałam). 

Pozdrawiam serdecznie i życzę zaczytanego listopada!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka