Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

poniedziałek, 28 listopada 2016

Pokoloruj magię // kolorowanki ze świata Harry'ego Pottera


   Hejka naklejka! Dzisiaj przychodzę do Was z postem, gdzie chciałabym zaprezentować Wam zestaw kolorowanek ze świata Harry'ego Pottera od Wydawnictwa Moondrive! Wiem, że wszyscy kochacie zarówno Harry'ego, jak i kolorowanki, więc mam nadzieję, że post się Wam spodoba!

Zacznijmy od tego, co wchodzi w skład całej kolekcji kolorowankowej:

- Plakaty do kolorowania
- Magiczne miejsca i postacie do kolorowania
- Magiczne zwierzęta do kolorowania
- Pocztówki do kolorowania

   Moje serce skradły przede wszystkim pocztówki: nieduży format, 20 pocztówek, które można zabrać w całości albo pojedynczo na nudne wykłady na uczelni i ma się zajęcie na najbliższy czas. Zaraz później są chyba Magiczne zwierzęta, które prezentują się przeuroczo. Jednakże wszystkie pozycje mają w sobie coś magicznego, co przyciąga i cieszy oko.

   Co mnie zachwyciło poza treścią to przecudne wydanie tych książek do kolorowania. Są naprawdę porządnie wykonane i prezentują się prześlicznie zarówno czyste, jak i kolorowe. Plakaty są idealne, bo obrazek do pokolorowania jest tylko z jednej strony (co nie zawsze się zdarza), mam tylko jedno ale. Pocztówki powinny mieć perforację, która umożliwiłaby łatwiejsze oderwanie arkusika od całego bloczku, bo tak tylko się męczymy z wyrwaniem kartki bojąc się, że ją podrzemy. Fakt, że da się to zrobić idealnie, ale zajmuje dużo czasu, a perforowana linia ułatwiłaby cały proces.
   W środku mamy również kolorową wklejkę, która może być inspiracją do pokolorowania niektórych obrazków. A apropos samych obrazków: jest ich masa, chociaż te z pocztówek i plakatów powtarzają się, więc tutaj nie polecam zakupu obu, tylko wybrać lepszą dla siebie opcję. Niektóre obrazki są łatwiejsze, inne trudniejsze, zależy od ilości elementów, ale dla wprawionych kolorowaczy na pewno nic nie będzie wyznaniem!

Kolorowanki możecie zakupić TU.

A Wy lubicie kolorować? A może już macie którąś z tych kolorowanek w dodatku całą zapełnioną? Dajcie znać, bo jestem ciekawa!

Pozdrawiam cieplutko,
Alicja

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka