Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

środa, 5 października 2016

Seria ksiażkowo-zdjęciowa #sierpnio-wrzesień2k16


   Hej. Nie jestem spóźniona z jakimś postem pierwszy raz. Ale pierwszy raz wkopałam się w coś, co ciężko było mi zrealizować. Cóż, to było tylko i wyłącznie na moje życzenie: przez lenistwo, brak czasu (wątpliwe) albo po prostu standardową niechęć do życia. Ale nie ma tego złego, co się dobrze nie kończy, więc oto jestem. Z dwumiesięcznym podsumowaniem zdjęciowym: sierpnio-wrzesień, proszę państwa.

   Działo się dużo. Spełniłam jedno ze swoich największych marzeń, czekałam na to bardzo długi czas. W dodatku pewnie niedługo zrobię to znowu. Ale tak naprawdę poza tym, to sierpień i wrzesień były całkiem spokojnymi miesiącami, gdzie tylko leżałam, czytałam i po prostu odsypiałam rok zmęczenia kompletnie niczym. Wracam, nie tylko do Was, nie tylko na blog i kanał (choć mojego zniknięcia pewnie nie zauważyliście), ale wracam. Z pozytywną energią, bardzo możliwym brakiem czasu na cokolwiek, ale październik przyniesie mi dużo dobrego, wiem to. Trzymam kciuki też i za Was, ale tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z ostatnich dwóch miesięcy.


Zdjęcia z koncertu w większości są robione przez Klaudię!!!


Dajcie znać, jak Wam minęły te ostatnie dwa miesiące i czy nie jest przypadkiem za dużo tych zdjęć haha :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka