Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

poniedziałek, 2 maja 2016

Seria książkowo-zdjęciowa #kwiecień2016


HEJKA NAKLEJKA!

   Maj już nastał, wiosna wisi w powietrzu, więc przyszła pora na kolejny zdjęciowy post na blogu! Wiem, jak bardzo je uwielbiacie, dlatego starałam się w kwietniu robić baaaaaardzo dużo zdjęć i chyba mi się udało. Ale nie mnie to oceniać, ja jednak jestem zadowolona z tego, jak wyglądał mój kwiecień. Bywałam w fajnych miejscach, na fajnych wydarzeniach, z fajnymi ludźmi i to jest dla mnie najważniejsze. Do tego trochę się uczyłam, szukałam pomysłu na życie na PW, zmieniłam kilka swoich życiowych planów, ale wszystko wyjdzie w praniu i zobaczymy, jak to będzie. 

   Tymczasem zapraszam Was na podsumowanie mojego miesiąca w zdjęciach. Dajcie znać, czy się Wam podobało i jak Wam minął kwiecień. Plany na maj? Póki co tylko Warszawskie Targi Książki. Ale zobaczymy, jak to się potoczy.
Pozdrawiam serdecznie i zaczytanego maja życzę!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka