Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

czwartek, 3 grudnia 2015

Krótka rozprawa na temat... #10 KONIEC? MOŻE. A MOŻE NIE?


    Nie wiem, już serio sama nie wiem, co mam robić. Znudziło mi się? Nie mam o czym pisać? Nie chce mi się? A może najzwyczajniej w świecie dopadła mnie jesienno-zimowa chandra? Nie wiem, sama naprawdę nie wiem.

   Blogowanie nie sprawia mi już takiej przyjemności, jak kiedyś, nie jestem zadowolona z jakości swoich postów, prawie nie czytam. Nie mam czasu na przeglądanie Waszych postów, na komentowanie, przeglądanie zdjęć. Już nawet na Instagramie moja aktywność spadła przynajmniej o 50%. Nie wiem, co się dzieje i nie umiem nawet dojść do jakichś mądrzejszych wniosków.

   Wiem, że blog to nie jest najważniejsza rzecz na świecie, wiem, że mogę zrobić sobie przerwę, ale nie chcę. Bo wiem, jak kiedyś sprawiało mi to przyjemność, bo wiem, że lubicie Siostry w bibliotece, wiem, że ktoś to czyta i nie chcę Was zawieść. Najgorsze jest jednak to, że nie mam pojęcia, co zrobić, żeby się zmobilizować, zmotywować, napisać coś, co ma ręce i nogi. 

   Rozumiecie? Macie tak czasem? Jeśli nie, to zazdroszczę, jak tak - kiepsko, bo wiem, że ciężko to przezwyciężyć. Nie chcę publikować niedopracowanych postów, nad którymi spędzam sto godzin, bo i tak nie wiem, jakie słowo napisać najpierw. Nie wiem nawet, czy ten post jest warty publikacji. Moje narzekania, marudzenia, smutki, które tutaj wylewam. Ktoś to przeczyta? Wątpię. A kto wie, może zostanę jeszcze za to zhejtowana? 

   Każdy, kto ma bloga wie, jak dużo czasu trzeba mu poświęcać, jak długo trzeba robić idealne zdjęcie, z którego i tak koniec końców nie jesteśmy zadowoleni. Jak długo trzeba przygotowywać różne akcje, pisać recenzje, przygotowywać inne posty, np. serialowe, czy zdjęciowe. Nie wiem, nie wiem, co zrobić i piszę do Was o radę. Może macie sposób? Może coś mi poradzicie, bo ja już nie wiem, co robić.

Nie usunę bloga, ale może potrzebuję chwili przerwy?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka