Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

sobota, 3 października 2015

WYNIKI ROZDAWAJKI - AKTUALIZACJA


   Cześć wszystkim! Mamy nadzieję, że pamiętacie jeszcze nasz konkurs zorganizowany dzięki Wam, na 400 obserwatorów? No pewnie, że tak. Teraz jest Was już więcej, no i super. Jednak nie wszyscy zgłosili się do nas w wyznaczonym terminie podania adresów, dlatego musiałyśmy wylosować zwycięzcę jednej z książek ponownie. Mamy nadzieję, że tym razem osoba zgłosi się w terminie. Jesteśmy jednak zmęczone tym wszystkim, bo zgłosiło się bardzo dużo osób i nie sposób jest to ogarnąć, także w najbliższym czasie prawdopodobnie na blogu konkursów nie będzie, wybaczcie.

   Dzisiaj, tj. 3 października, odbyło się kolejne losowanie Czerwonej królowej i tym sposobem trafia ona do....

ultramaryny

   Ostateczny termin nadesłania adresu to poniedziałek, 5 października do 23.59. Bardzo prosimy razem z adresem wysłać skrina, że lakujesz nasz fanpejdż, bo będzie nam łatwiej. Dlaczego? Otóż dlatego, że fejsbuk ostatnio się nieco spartolił i nie wyświetla nam wszystkich lajkowiczów, więc... no sama rozumiesz, jak my tego nie znajdziemy, to możemy uznać, że nie lubisz naszego fanpejdża, a przecież nikt tego nie chce, prawda?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka