Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

piątek, 16 października 2015

1D. Jacy jesteśmy - oficjalna autobiografia

Tytuł oryginału: Who We Are. Our Autobiography
Tytuł polski: Jacy jesteśmy. Nasza oficjalna autobiografia
Autor: One Direction
Data premiery: 25 maja 2015
Wydawca: Wydawnictwo Nowa Baśń
Liczba stron: 352
Czas czytania: 4 dni

"Pierwszy raz w swojej historii One Direction publikuje swoją oficjalną, w 100% autoryzowaną autobiografię! Zajrzyj w prywatne życie swoich idoli i poznaj fakty, o których nikt wcześniej nie wiedział...

W swojej pierwszej autobiografii, Niall, Zayn, Liam, Harry i Louis opowiedzą historie swojego życia. Od pierwszych nerwowych castingów do X Factor, po udział w filmowym hicie This Is Us i publikację trzeciego albumu, Midnight Memories – udowodnią, jak niezwykła jest to dla nich podróż.

Co wtedy czuli? Co o sobie myśleli, gdy się poznali? Co inspiruje ich do pisania piosenek? Jak radzą sobie z życiem w trasie i z przerwami z dala od tych, których kochają? I co według nich czeka na kapelę, która osiągnęła już niemal wszystko?

Oficjalna autobiografia to podróż przez nigdy niepublikowane zdjęcia (również te z młodości), rysunki i notatki, które uchylą rąbka tajemnicy i ukażą jak powstawała ich muzyka, jak wyglądają trasy koncertowe i niezwykła przyjaźń, która łączy chłopaków. Niall, Zayn, Liam, Harry i Louis są gotowi otworzyć się przed Tobą i pokazać, jacy są naprawdę."
- lubimyczytac.pl

Dla niedoinformowanych: tak, jestem fanką One Direction. 

   Jeszcze nigdy nie pisałam recenzji autobiografii, w dodatku zespołu, na blogu, dlatego też jest to niemałe wyzwanie, bo nie wiem, od której strony tak naprawdę powinnam się za to zabrać. Nie powinnam bowiem oceniać tego, co napisali chłopaki, bo to przecież tylko ich słowa, ich historia, która miała miejsce i zmienić tego już nie możemy, ani my, ani oni. Mam jednak nadzieję, że jakoś mi się uda podołać temu wyzwaniu, także zapraszam!

   Nie będę się tutaj wdawała w szczegóły, jak to się stało, że zaczęłam słuchać chłopaków i ich poznałam, bo to wcale nie jest ciekawe i nie, nie byłam z nimi od początku, czyli od X Factora, jeśli to Was interesuje. Jednak bardzo ich lubię i chociaż nie mam manii śledzenia ich życia, to co nieco o nich wiedziałam, jednak ta książka mnie zaskoczyła i udzieliła informacji, o których nie miałam bladego pojęcia. Mam tylko jedno ale i nie jest to ale do Wydawnictwa, a do samych chłopaków - liczyłam na to, że poznam ich jeszcze bardziej, więcej faktów z ich życia, których wcześniej nie ujawniali, ale głównej mierze (i rozumiem to) skupili się na zespole i tego, co czuli, gdy wchodzili na szczyt. Nie mam im tego za złe, ale w przyszłości chciałabym poczytać więcej o nich samych, bo nowinki o zespole śledzę na bieżąco.

   Oczarowało mnie natomiast wydanie tej książki, jest CU-DO-WNE! Po pierwsze - twarda okładka z obwolutą, pod którą kryje się jeszcze piękniejsza wersja z autografami chłopaków. Ciężko mi opisać, jak to wygląda pod spodem, a na zdjęciu tego nie zobaczycie, ale naprawdę, to jest genialne i żałuję, że inne wydawnictwa nie wydają tak książek, bo chętnie bym tylko w takie się zaopatrywała. Po drugie - mnóstwo zdjęć, kolorowych grafik i fotek z Instagrama - czego chcieć więcej? Po trzecie - już sama nie wiem, co pisać, ale całokształt prezentuje się niebiańsko, serio! Zakochałam się po prostu w oprawie graficznej i tym wszystkim, przez co książka podoba mi się dwa razy bardziej.

   Wydaje mi się, że jest to obowiązkowa pozycja dla fanów 1D, bo można się dowiedzieć wielu ciekawostek z życia chłopaków, chyba że ktoś śledzi WSZYSTKO w internecie, to wtedy dla niego zapewne nie będzie żadnym zaskoczeniem. Sama w sobie jednak ślicznie prezentuje się na półce i cieszę się, że mam ją wreszcie w swojej kolekcji.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Aliska 📖 (@aliskaczyta)

★★★★★★★★☆☆

Książka bierze udział w wyzwaniach:

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka