Wszystkie recenzje, inne teksty, zdjęcia stosików i zdjęcia książek zamieszczone na blogu Siostry W Bibliotece są naszą własnością i nie zgadzamy się na ich kopiowanie bez naszej wiedzy i zgody.
(Na mocy Dz.U.1994 nr 24 poz. 83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

piątek, 11 września 2015

ROZDAWAJKA Z OKAZJI 400 OBSERWATORÓW!


   Ostatnio wybiło nam aż 400 obserwatorów na blogu, za co serdecznie dziękujemy. Nie chce nam się wierzyć, że jest Was aż tyle! Obie pamiętamy, jak cieszyłyśmy się ze 100 obserwatorów, albo z pierwszego roku w blogosferze. A tu już nie dość, że stuknęły w 2015 trzy lata, to teraz jeszcze mamy 400 czytelników (już nawet ponad!). Także serdecznie Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że miło u nas spędzacie czas. Z tej okazji organizujemy dla Was Rozdawajkę! Zapraszamy!

REGULAMIN

1. Organizatorkami konkursu jesteśmy my: Asia i Alicja, czyli autorki bloga Siostry w bibliotece.
2. Nagrody książkowe nie są nowe, były czytane i noszą ślady użytkowania, także prosimy zastanowić się, nim wybierzecie którąś z książek, bo JEŚLI WYGRACIE nie zamierzamy słuchać marudzenia, że książka nie jest nowa.
3. Jako że konkurs organizujemy dla Was w formie podziękowania, za to, że z nami jesteście i śledzicie to, co tutaj piszemy, każdy uczestnik musi być obserwatorem bloga oraz musi polubić nasz fanpage na Facebooku - klik. Obowiązkiem NIE JEST umieszczenie baneru na swoim blogu, ponieważ nie wszyscy muszą go posiadać, ale byłoby miło, gdyby został on udostępniony w jakiejś innej formie - Facebook, Twitter, Instagram.
 4. Aby Wasze zgłoszenie było brane pod uwagę w losowaniu należy w komentarzu napisać:

Zgłaszam się!
 Adres e-mail:
Obserwuję bloga jako:
Lajkuję fanpage jako: możecie podać pierwszą literę nazwiska, a nie całe
(Ewentualny) Baner widnieje na blogu/Instagramie/Twitterze: poprosimy o link
Wybieram książkę:   

 5. Wszystkie książki zostaną rozlosowane jednak warunkiem jest, aby do książki zgłosiły się przynajmniej TRZY osoby. W momencie kiedy zgłaszają się dwie, książka wypada z konkursu i na jej miejsce NIE wskakuje żadna inna. 
 6. Zwycięzcy zostaną wybrani drogą losowania, żeby sprawiedliwości stało się zadość.
O adres mailowy prosimy profilaktycznie, żeby nie było żadnych nieporozumień, kiedy ktoś inny napisze o nagrodę, a my tak naprawdę nie będziemy miały pojęcia, że to nie jest ta osoba. Jednak NIE zostanie Wam wysłana wiadomość o wygranej.
7. NIE wysyłamy książek poza teren Polski, gdyż to my ponosimy koszty owej wysyłki. 
8. Jeśli nie jesteście pełnoletni, musicie mieć zgodę rodziców na udział w konkursie (nie musicie nas o tym informować, pokazywać jakichś podpisów), po prostu nie chcemy mieć nieprzyjemności w momencie kiedy ktoś wygra, a rodzice nie będą mieli o niczym pojęcia. 
9. Konkurs trwa od dzisiaj, czyli od 11 września do 25 września do godziny 23:59, czyli równo dwa tygodnie. 
10. Wyniki konkursu pojawią się nie później niż 27 września, a osoby, które zostaną wylosowane mają czas do 30 września, aby na maila: siostry.w.bibliotece@op.pl wysłać swój adres do wysyłki.
Nagrodę wyślemy najpóźniej 9 października, ale o wszelkich czasowych poślizgach będziemy Was informować mailowo. JEŚLI któryś ze zwycięzców nie zgłosi się do nas w odpowiednim terminie, wówczas rozlosujemy daną książkę wśród pozostałych osób, które się po nią zgłosiły.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: 
siostry.w.bibliotece@op.pl


DO WYGRANIA:

Dziewczynka z majowymi kwiatkami - Karin Wahlberg
World War Z - Max Brooks
Czerwona królowa - Victoria Aveyard
Starter - Lissa Price
Domek z piernika - Carin Gerhardsen

Życzymy powodzenia!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz jest dla nas wielką motywacją do pisania tego bloga i ulepszania go, dlatego dziękujemy bardzo za każde słowo :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka